Заключний вид «Битви корпорацій II», що має назву лазер-таг, проходив 3 червня 2017 року на аренах пейнтбольного клубу «Форпост», що в парку Машинобудівному (Артема).
Тут наша команда проводила єдине тренування в середу 31 травня. Команда «Теплових мереж» обмежилася одним тренуванням, оскільки лазер-таг – це дуже цікавий, але дорогий вид спорту. Спасибі хлопцям, які брали участь у тренуванні: Олександру Небожину, Наталі Чепець, Наталі Гармаш та Андрію Кондратовцю (хоч він не з нашої організації, але без нього ми грали б 4 на 5). На тренуванні тренер Віктор Клюєв давав нам поради і відповідав на всі питання. За що йому теж велике спасибі!
До команди загальною радою було зараховано наступні 6 сабджектів: Тетяна Альшаєва, Артем Воронов, Костянтин Галкін, Ольга Іваненко, Віктор Лук’янченков та Олег Яритенко.
Напевно, коротко потрібно пояснити правила гри лазер-таг. У кожного учасника в руках лазерна гвинтівка, що стріляє невидимим лазерним променем та шолом-приймач на голові з датчиками. Посередині майданчика розташована база, до якої потрібно добігти і захопити пострілом з лазерної гвинтівки. При цьому слід вражати пострілами суперників. Два точні влучення виводять інвентар із ладу і учасник повинен повернутися на базу та відновитися від електронної аптечки. З моменту захоплення бази починається відлік часу (за принципом шахових годинників). Перемагає та команда, яка першою у сумі набере дві хвилини, утримуючи базу. У цьому турнірі ми брали участь у всіх шести поєдинках.
Усі поєдинки групового етапу в нашій групі B було проводити на майданчику «Жесть». У тренуванні усі учасникам нашої команди ця локація дуже сподобалася. Дуже швидкісна. Перші дві гри групи ми виступали наступним складом: Альшаєва, Воронов, Галкін, Лук’янченков та Яритенко.
Перший поєдинок із «Geonorma» приніс нам перший успіх. Видно було, що наші суперники жодного разу не тренувалися і мало розуміються, що відбувається. У першому матчі поєдинку ми здобули базу, а суперники дуже довго не могли зрозуміти, що потрібно робити. Ми впевнено контролювали пересування суперника та підтримували один одного. У другому матчі суперник пожвавився, але цього вистачило лише на те, щоби трохи втримати базу. Загальний рахунок 2-0.
Другий поєдинок з NovoAbrasive був для обох команд другим на турнірі. Суперники теж продумали тактику та намагалися її дотримуватися. Близько 1,5-2 хвилини відбувався перехід бази від однієї команди до іншої. Було багато стрілянини та бігу, але, зрештою, командна злагодженість та самовіддача кожного учасника «ХТС» дали свої плоди: ми налагодили контроль над базою і вже відстрілювали суперника, в основному, на підступах. Другий матч ми виграли з контролем. Відчувалося, що ми свіжіші за суперників. Вдавалося часом закривати суперника з їхньої базі. Загальний рахунок 2-0.
У третьому поєдинку з «Укрспецкомплектом» ми перемогли докладаючи зусиль, але не зазнаючи особливих труднощів. Замість Костянтина Галкіна на весь поєдинок вийшла Ольга Іваненко та добре влилася у гру. Обидва матчі запам’яталися двома невеликими технічними фолами з боку суперників, що, зрештою, не внесло особливих коректив у поєдинок. У цьому матчі ми ще трохи відточили тактичні ходи та опрацювали цікаві фішки на майбутнє. Загальний рахунок 2-0.
У групі ми виграли всі три поєдинки всуху. По сітці у чвертьфіналі ми виходили на команду, яка посіла у групі C друге місце і цією командою стали представники «Атлант».
Для поєдинків плей-офф організатори надали складнішу та різноманітнішу в тактичному плані локацію «Сайгон».
У чвертьфіналі ми захопили базу першими, розосередилися за своїми позиціями та обороняли базу, змінюючи один одного. Рівень наших фізичних кондицій та майстерності, а також рівень суперника все ще дозволяв нам вести свою гру. У команді були розбиті повноваження на снайперські та штурмові. Ми вміло використовували усі рівні майданчика. Загальний рахунок тут 2-0. Поєдинок складніший за інших, але не набагато активніший, ніж у груповому турнірі.
У півфіналі нам судилося зустрітися з представником групи D – командою юристів «Альфа-Омега», які посіли у групі перше місце. Це команда тактично дуже грамотна та фізично досить сильна. Майданчик більш довгий і потрібно робити більш затяжні ривки, переміщаючись туди і назад від точки відновлення до місця сутички. Під час зустрічі база багато разів переходила від однієї команди до іншої і після двох матчів рахунок був 1:1. За такого результату призначається додатковий поєдинок. Ми і тут виявилися сильнішими за суперника, але це був найскладніший поєдинок. Дякую «Альфа-Омега» за чудовий урок і запаморочливу боротьбу. Загальний рахунок 2-1.
У фіналі на нас уже чекав наш частий суперник Freshline, який посів у тій же групі D друге місце. Перед фіналом ми зробили заміну, оскільки зовсім не давала спокою травма нашому найоб’єктивніше ефективному бійцю на тренуванні Артему Воронову. Натомість у бій увірвалася не вперше Ольга Іваненко, основною позицією якої був центр майданчика. Тактика в нас безпосередньо порушилася і вже втома переповнювала. Суперник запропонував нам тактичні моделі, які виявилися дієвішими проти наших. Ми програли 2-0 супернику, який, принаймні, у цьому поєдинку, був сильнішим за нас. Ми всі дуже втомилися і є гіркота, але більше радості, звичайно, від срібних медалей. Шостий подіум у другому сезоні та четвертий у весняному кубку «Битви корпорацій II». У матчі за ІІІ місце “Альфа-Омега” перемогли “Водоканал”. Група D – найсильніша у лазер-тазі.
Дякуємо організаторам «Битви корпорацій» за фото!